Новини


Чи варто купувати таунхаус у Львові та передмісті?

24 вересня 2020 р.

Розберемося в перевагах і недоліках таких популярних останнім часом таунхаусів на ринку нерухомості Львова. Таунхаус буквально перекладається як «міський будинок». Вперше вони з'явилися в Британії в 19 столітті і незабаром набули велику популярність, адже поєднували в собі простір заміського котеджу і зручність міської квартири. На сьогоднішній день таунхауси будуються цілими кварталами в передмісті, вдаючи із себе міні-містечко з власною інфраструктурою.

Читати далі »
Україна заборонила виселяти орендарів по закінченню терміна дії договору

20 липня 2017 р.

Орендарів нерухомості – компанії або людей – не мають права безпардонно виставляти на вулицю після закінчення договорів, заселяючи нових мешканців. Відповідний висновок зробив Верховний суд, розглядаючи справу №3-122гс17.

Читати далі »
В Україні продовжують дорожчати будівельні роботи

20 липня 2017 р.

Ціни на будівельно-монтажні роботи (БМР) в Україні в січні-квітні 2017 року порівняно з аналогічним періодом 2016 року зросли на 12,8%, повідомляє Державна служба статистики.

Читати далі »
Рада удосконалила механізм державної реєстрації прав на нерухоме майно

11 жовтня 2016 р.

Верховна Рада України удосконалила механізм державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяження.

Читати далі »
Українцям змінили правила розділу нерухомості при розлученні

11 жовтня 2016 р.

Українським подружжям спростили процедуру розділу недобудованих будинків. Розглядаючи справу №6-47цс16, Верховний суд прирівняв недобудови до готової нерухомості і дав можливість чоловікові або дружині через суд запускати його в експлуатацію.

Читати далі »
Рада на рік продовжила мораторій на продаж землі

11 жовтня 2016 р.

Заборона буде діяти мінімум до 2018 року.

Читати далі »
Де в Україні найбільше подешевшало житло

3 жовтня 2016 р.

Український ринок нерухомості відреагував на останні курсові стрибки однаково по всій країні: операції загальмувалися, а кількість оголошень скоротилася, повідомив віце-президент Ліги експертів України Андрій Гусельников. Продовжилося і зниження цін, проте його темпи вельми різняться по регіонах.

Читати далі »
За останні півроку ринок нерухомості стабільний — експерт

3 жовтня 2016 р.

За останні півроку відчутного просідання ринку нерухомості не було. Про це повідомив експерт з нерухомості Артур Пилипчук.

Читати далі »
Українських позичальників заборонили виставляти на вулицю

3 жовтня 2016 р.

Українців заборонили виселяти в нікуди з житла, якщо воно купувалося не за кредитні кошти, навіть після продажу його з публічних торгів. 

Читати далі »
Податківці уточнили термін сплати податку на нерухомість

3 жовтня 2016 р.

Фізичні особи повинні сплатити податок на нерухоме майно (відмінне від земельної ділянки) протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення.

Повідомили в прес-службі Державної фіскальної служби.

Читати далі »
^ Вгору